Šatní skříně

Šatní skříně vyrábíme vestavěné i nevestavěné. U skříní je velice důležitá stabilita, proto je třeba vybrat vhodné místo. Nejbezpečnější však je skříň uchytit přímo ke stěně. Šatní skříně opět mohou být téměř z jakéhokoliv materiálu, nejběžnější je lamino a dýhovaná deska.

Nejžádanější šatní skříně jsou skříně kombinované, tedy ty které mají šatní tyč i police. Šatní tyč je možné umístit do skříně buď rovnoběžně, nebo kolmo na záda skříně. Pokud se šatní tyč umístí kolmo tak je vhodné zvolit tyč výsuvnou.

Šatní skříň by měla být vysoká alespoň 150 cm, pokud v ní chcete mít např. šaty a kabát. Šířka skříně může být téměř jakákoliv, nejlepší je si předem rozmyslet jaké by mělo být vnitřní uspořádání. Jedná se například o umístění šatní tyče, rozdělení košů, zásuvek a polic. Dále je možné si do skříně pořídit např. zrcadlo, drátěný program, ale i osvětlení.

Vestavěné skříně Vám dovolí zužitkovat dosud nevyužitý prostor ve Vašem bytě. Tyto skříně mohou mít mnoho variant uspořádání vnitřního prostoru. Vnitřní prostor vestavěných skříní lze rozdělit na pevné police, vysouvací police, zásuvky a šatní tyče. Přední část vestavěné skříně tvoří posuvné dveře, které můžeme kombinovat v provedení dřeva, zrcadla apod.

Zaujali jsme Vás?

"Rádi Vám spočítáme nezávislou cenovou kalkulaci."

Sekce kontakt Poptávkový formulář